PayLane.pl – instytucja płatnicza oferująca usługi dla e-biznesu – nie zapomina o rodzi…

June 1, 2015 by  
Filed under Featured

Pożyczka gotówkowa przez Internet

PayLane.pl – instytucja płatnicza oferująca usługi dla e-biznesu – nie zapomina o rodzimym rynku e-commerce. Do oferty przelewów online dodało kolejne trzy: Płać z Nordea, Idea Bank i przekaz pocztowy.

PayLane buduje swoją ofertę usług płatniczych z myślą o e-biznesach działających globalnie, ale także tych lokalnych. Daje internetowym sprzedawcom możliwości przyjmowania płatności w 160 walutach. Odkąd postanowiło rozszerzyć zakres usług o polskie przelewy, systematycznie dodaje do portfolio kolejne banki. Klienci dokonujący płatności w sklepie mogą wybierać już z długiej listy przelewów: Bank Millennium, mBank, Credit Agricole, Alior Bank, MultiBank, PKO BP, Deutsche Bank, Alior Sync, Inteligo, Bank BPH (GE Capital Group, ING, KB Kredyt Bank, BZ WBK, Getin Bank. A od dzisiaj także Płać z Noredea, Idea Bank oraz przekazu pocztowego. Taka liczba współpracujących banków oraz możliwość wybrania innych metod płatności takich jak karty kredytowe i debetowe czy PayPal, zapewnia właścicielom sklepów, że ich klienci znajdą odpowiedni dla siebie sposób płatności za zakupy.

Dzięki otrzymanemu w maju b.r. statusowi krajowej instytucji płatniczej PayLane podlega regulacjom Komisji Nadzoru Finansowego. Dzięki czemu zarówno sprzedawcy, jak i klienci sklepów online mogą być pewni  bezpieczeństwa dokonywanych przelewów. Jest to ważny argument, który może przekonać osoby dotychczas unikające zakupów w sieci do zamawiania ulubionych produktów i usług online. Przelewy są w Polsce wciąż najpopularniejszą metodą płatności i uważane powszechnie za jedną z bezpieczniejszych.

– Nawet możliwość dokonania chargebacku, czyli obciążenia zwrotnego w przypadku płatności kartami, nie przekonuje wszystkich Polaków do skorzystania z tej metody płatności. Dlatego w PayLane poszerzamy portfolio o wciąż nowe przelewy. Chcemy zapewnić dostęp do jak największej liczby metod płatności zarówno tym, którzy preferują tradycyjne przelewy online, jaki użytkownikom internetu, którzy chętnie korzystają z kart.” – mówi Karol Zielinski dyrektor zarządzający PayLane. – Dlatego też pracujemy nad dodaniem kolejnych banków do naszej oferty – dodaje.

 

Źródło: PayLane

Szybka pożyczka online

Written by - Creative Lifestyle Products
Be Sociable, Share!
  • Creative Headspace at Amazon

Comments are closed.